Magdalena Poradzka

Imię i nazwisko
Magdalena Poradzka
Pracuję
Zalesie Górne
Praca online
Dane kontaktowe

Jestem menedżerem HR, doradcą, coachem, trenerem i mentorem. Pracowałam w branżach  takich jak FMCG, handel detaliczny, produkcja oraz energetyka w Nestle Polska, Grupa Żywiec, CEDC, Avon Operations, EDF Polska oraz Jeronimo Martins.

Od ponad 5 lat prowadzę własną firmę WAYs tworząc i wdrażając dla klientów rozwiązania związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim oraz prowadząc procesy rozwojowe w organizacjach.

Tworzę autorskie programy rozwoju przywództwa, systemy kompetencyjne, narzędzia badania zaangażowania pracowników, kompleksowe systemy motywacyjne obejmujące systemy premiowania, wycenę stanowisk, taryfikatory, poziomy płacowe, systemy świadczeń pozapłacowych oraz analizy konkurencyjności systemów wynagradzania, budowała systemy zarządzania talentami oraz rozwojem osób z największym potencjałem. Mam również doświadczenie w przeprowadzaniu diagnoz efektywności organizacyjnej i wdrażaniu działań i narzędzi podnoszących skuteczność działania organizacji.

Jestem praktykiem zarządzania zmianami w organizacji.

Prowadzę szkolenia z zakresu budowania przywództwa, zarządzania zmianami, rozwoju osobistego, efektywności osobistej oraz procesy coachingowe.

Jestem certyfikowanym coachem Transformational Presence Certified Coach, Coachwise Certified Coach oraz ICF. Mam wieloletnią praktykę coachingową związaną z pracą z kadrą zarządzającą, menedżerami, liderami oraz specjalistami. Specjalizuję się w procesach dotyczących obejmowania nowych ról, zmian w organizacji, efektywności osobistej, budowy relacji wewnątrz organizacji, zarządzania stresem, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, budowaniem swojej ścieżki kariery zawodowej, rozwojem umiejętności menedżerskich, tworzeniem zespołów oraz budowaniem wiary w siebie i swoje zasoby.

Jestem wykładowcą na studiach Executive MBA na Uniwersytecie SWPS w partnerstwie z IPI PAN i Woodbury School of Business UVU (USA).

W swojej pracy łączę wiedzę na temat biznesu i ZZL z narzędziami rozwoju osobistego i wiedzą o człowieku. Jestem pragmatykiem głęboko wierzącym w to, że nie ma gotowych narzędzi, które da się wszędzie wykorzystać i że stosowane rozwiązania zawsze trzeba dopasować i dostosować do rzeczywistości klientów albo zbudować od nowa. Wierzę w to, że zawsze jest szansa na zmianę i nie ma takiej sytuacji z której nie ma wyjścia ani problemu, którego nie da się rozwiązać. Dróg jest zawsze dużo więcej niż nam się wydaje. Trzeba nauczyć się je widzieć i mądrze stawiać pierwszy krok. A droga często prowadzi nas dalej sama

DOŚWIADCZENIE I SUKCESY:

 • tworzenie strategicznych planów marketingowych i odpowiadających im działań operacyjnych,
 • budowanie i rozwijanie świadomości marki,
 • zarządzaniem działaniami z zakresu komunikacji marketingowej,
 • opracowywanie i wdrażanie kampanii promocyjnych i programów lojalnościowych.
 • współpraca z czołowymi  agencjami reklamowymi, badawczymi oraz domami mediowymi
 • udział w projektach tworzenia i restrukturyzacji działów oraz procesów marketingowych, będących efektem zmian własnościowych w obrębie dużych przedsiębiorstw

OBSZARY, W KTÓRYCH PROWADZĘ MENTORING:

 • Zarządzanie dla menedżerów
 • Przywództwo kobiet
 • Planowanie kariery
 • Efektywność osobista i równowaga praca-życie
 • Budowanie zespołu
 • Wdrożenia narzędzi HR
 • Projektowanie procesów w obszarze HR

Skontaktuj się z mentorem

Email: magda.poradzka@gmail.com

Email: magdalena@ways.edu.pl

Telefon: +48 604 540 890